Шкрініяр: «Ми просто не можемо грати так, як у другому таймі з Україною»

Капітан збірної Словаччини Мілан Шкрініяр висловився про поразку у сьогоднішньому матчі з командою України (1:2) в рамках 2-го туру групового етапу ЄВРО-2024.

Нагадаємо, що словаки вийшли вперед після удару Шранца у першому таймі, але двічі пропустили у другій половині гри та залишилися без очок.

«Перший тайм з нашого боку був непоганим, але ми просто не можемо грати так, як грали у другому таймі, – цитує Мілана офіційний сайт УЄФА. – Ми не дотримувалися настанов тренера і дозволили супернику перевернути хід гри. Ми розчаровані, ми уявляли все по-іншому, але для нас ще нічого не закінчено на ЄВРО-2024.

Шкода упустити такий шанс перемогти після першого тайму, але ми не повинні опускати голови. Нам потрібно виправитися та покращити ситуацію, особливо з урахуванням виступів у другому таймі».

Додамо, що у своєму заключному матчі на ЄВРО-2024 збірна Словаччини зіграє з командою Румунії. Цей поєдинок відбудеться 26 червня – паралельно із зустріччю Бельгії та України.

21 червня 2024 22:46

Словаччина – Україна 1:2. ЄВРО-2024, група Е. Звіт команди Шапаренка
21 червня 2024 22:35

Ребров: «У хлопців немає сил святкувати, адже вони віддали все на полі»
21 червня 2024 22:34