Сьогодні 16 вересня 2024 р.

Саньоль: «Грузія виграла свій чемпіонат Європи ще до матчу з Іспанією»

Головний тренер збірної Грузії Віллі Саньоль на прес-конференції після матчу 1/8 фіналу з Іспанією (1:4) зазначив, що суперник заслужено переміл. Французький фахівець відзначив перший тайм у виконанні своєї команди, наголосивши на її організованості.

«Ми запам'ятаємо перший тайм, де ми грали дуже організовано. Але є деякі моменти, які нам не сподобалися. Перший гол мав бути скасований, бо Альваро Мората перебував в офсайді. Я не знаю, чим займалися в кімнаті ВАР. Можливо, якщо б ми пішли на перерву за рахунку 1:0, усе було б інакше. Але Іспанія була сильнішою і заслужила пройти далі.

Ми виграли свій чемпіонат Європи ще до цього матчу. Сподіваюся, що Грузія залишила про себе гарне враження», – наводить слова Саньоля Le Figaro.

1 липня 2024 10:58