Сьогодні 19 вересня 2024 р.

Євро-2024, кваліфікація. Група С. Північна Македонія – Італія 1:1. Подарунок для України

Збірна Італії у першому матчі під керівництвом нового керманича Лучано Спалетті не зуміла переграти в Скоп’є команду Північної Македонії.

В першому таймі глядачі голів не побачили, але відразу після перерви влучний удар удався капітану апеннінців Чіро Іммобіле. Втім, господарі відповіли вдалою спробою свого капітана Еніса Барді, який установив остаточний рахунок наприкінці зустрічі.

Італійці таким чином залишилися на відстані трьох очок від України, але вже 12 серпня можуть обійти нашу команду в разі успіху в Мілані, маючи разом із цим гру в запасі.

ПІВНІЧНА МАКЕДОНІЯ – ІТАЛІЯ – 1:1
Барді (81) – Іммобіле (47).
Північна Македонія: Дімітрієвськи, Зайков, Мусліу (Серафімов, 78), Манєв, Аліоскі, Барді, Атанасов (Ільязовськи, 90+1), Елезі (Алімі, 74), Елмаз, Ашковськи (Дімоськи, 74), Міовськи.
Італія: Доннарумма, Ді Лоренцо, Манчині (Скальвіні, 59), Бастоні, Дімарко (Бірагі, 82), Крістанте, Барелла, Тоналі (Распадорі, 89), Дзакканьї (Ньонто, 82), Політано (Дзаньоло, 46), Іммобіле.
Попередження: Манєв (68), Алімі (88) – Дімарко (70), Тоналі (75), Дзаньоло (79).

9 вересня 2023 23:44