Далич залишив посаду головного тренера збірної Хорватії
Хорватський футбольний союз офіційно оголосив про рішення Златко Далича покинути посаду головного тренера національної збірної Хорватії.
«Головний тренере, дякуємо Вам за все – за перемоги, досягнення, вихід у кваліфікацію, медалі, згуртованість, повагу та Вашу незмінну відданість боротьбі за Хорватію як на полі, так і поза ним. Результати свідчать про Ваші тренерські чесноти. Повага, яку Ви заслужили серед гравців, персоналу та суперників, багато про що говорить про Вас як про людину», – йдеться в офіційній заяві союзу.
Златко Далич очолив збірну Хорватії у жовтні 2017 року. На чолі команди він провів 111 матчів, здобувши 62 перемоги та 20 нічиїх. Хорватія під його керівництвом стала срібним призером чемпіонату світу 2018 та бронзовим призером чемпіонату світу 2022.
На цьогорічному мундіалі хорвати вилетіли на стадії 1/16 фіналу, програвши Португалії (1:2).
8 липня 2026 19:41