Коман може залишити «Баварію» та повернутися в «ПСЖ»

Вінгер «Баварії» Кінгслі Коман може цього літа змінити клуб. Повідомляється, що сторона гравця ініціювала переговори з «ПСЖ», вихованцем якого є француз.

За наявною інформацією, мюнхенці не проти відпустити 28-річного футболіста цього літа за наявності відповідної трансферної пропозиції. Орієнтовно йдеться про суму в 40-50 мільйонів євро. Контракт Кінгслі з мюнхенцями діє до 2027 року, зарплата становить близько 15 млн. євро на рік.

Коман розпочинав кар’єру саме у «ПСЖ» (2013/14, 4 матчі). Потім на сезон він перейшов в «Ювентус», а з 2015 року і досі виступає у складі «Баварії» – 294 матчі, 63 голи, 66 асистів.

За збірну Франції Кінгслі провів 57 поєдинків, забив 8 м’ячів, виконав п’ять результативних передач. На ЄВРО-2024 зіграв поки що лише 15 хвилин.

«Баварія» минулого сезону перервала 11-річну гегемонію і фінішувала на третьому місці в Бундеслізі. Цей сезон став першим у кар’єрі Коману без чемпіонського титулу. «ПСЖ» вкотре виграв чемпіонат Франції.

25 червня 2024 19:17