Сьогодні 8 вересня 2024 р.

Німеччина, 20-й тур. Лейпциг – Уніон 1:2. У гонитві за «Баварією»

Берлінський «Уніон» у матчі 20-го туру німецької Бундесліги в гостях здобув перемогу з результатом 2:1 над «Лейпцигом». Рахунок у матчі було відкрито на 24-й хвилині зусиллями Генріхса, після чого на 61-й хвилині гості відігралися завдяки голу у виконанні Хаберера. Перемогу берлінцям приніс забитий м'яч Кнохе, який реалізував пенальті на 72-й хвилині.

Після цього успіху «Уніон» набрав 42 очка та посідає друге місце у турнірній таблиці чемпіонату Німеччини, відстаючи від лідируючої «Баварії» на один бал. «Лейпциг» має в своєму активі 36 балів та п'ятий рядок.

РБ ЛЕЙПЦИГ – УНІОН – 1:2
Генрікс (24) – Габерер (61), Кнохе (72, з пенальті).
Лейпциг: Бласвіх, Сімакан (Поульсен, 74), Клостерманн, Гвардіол, Гальстенберг (Раум, 88), Лаймер (Айдара, 63), Шлагер, Генрікс, Вернер, Собослаї, Сілва (Форсберг, 74).
Уніон: Реннов, Дукі, Кнохе, Лейте, Юранович, Лаїдуні (Торсбю, 86), Хедіра, Габерер (Сегуїн, 80), Гіссельманн (Русійон, 80), Беккер (Міхель, 63), Беренс (Сьєбатшу, 63).
Попередження: Гальстенберг (60), Шлагер (65), Вернер (81), Поульсен (88) – Кнохе (57), Лаїдуні (65), Сьєбатшу (90+1), Лейте (90+5).

11 лютого 2023 21:46