Сьогодні 16 вересня 2024 р.

Результати матчів неділі, 3 грудня

«Футбольний клуб»

Розклад матчів топ-чемпіонатів, ігор за участю українських команд і легіонерів. Інтернет- і ТБ-трансляції на вітчизняних каналах.

16:00   БОРНМУТ – АСТОН ВІЛЛА 2:2
            «Борнмут» Іллі Забарного (14 ігор) виграв три з чотирьох попередніх зустрічей АПЛ і суттєво відірвався від зони вильоту. Ну а український захисник зі стартового туру продовжує грати у складі «вишень» без замін.
            ВЕСТ ГЕМ – КРІСТАЛ ПЕЛЕС 1:1
            ЛІВЕРПУЛЬ – ФУЛГЕМ 4:3
            ЧЕЛСІ – БРАЙТОН 3:2
            У вересні «Челсі» Михайла Мудрика (12 ігор, 2 голи) здолав опір «Брайтона» в Кубку ліги (1:0) й ось тепер настала черга АПЛ. Наш вінгер відіграв 81 хвилину без результативних дій.
18:30   МАНЧЕСТЕР СІТІ – ТОТТЕНГЕМ 3:3

Чемпіонат Іспанії, 15-й тур***
15:00   МАЛЬОРКА – АЛАВЕС 0:0
17:15   АЛЬМЕРІЯ – БЕТІС 0:0
19:30   СЕВІЛЬЯ – ВІЛЬЯРЕАЛ 1:1
22:00   БАРСЕЛОНА – АТЛЕТИКО 1:0
            На «Барселону», яка в рамках Ліги чемпіонів встигла обмінятися перемогами з «Шахтарем» (2:1, 0:1), чекає лобовий бій з прямим конкурентом за місце на вершині Примери.

Юнацька ліга УЄФА, шлях чемпіонів. Другий раунд. Матч-відповідь
14:00   ДИНАМО Мн – МАЙНЦ 1:2 (заг. 2:3)

Матчі за участю українських легіонерів
16:00   ЗАГЛЕМБЕ – ЛЕГІЯ 0:3. Чемпіонат Польщі, 17-й тур
            У минулому турі «Заглембе» Сергія Булеци (15 ігор, 1 гол, 3 асисти) нарешті перервав тривалу безвиграшну серію в чемпіонаті. Однак черговий іспит знову провалив. Українець відіграв 84 хвилини.

18:00   АУСТРІЯ В – ЛАСК 0:0. Чемпіонат Австрії, 16-й тур
            ЛАСК Максима Таловерова (11 ігор) посідає третю сходинку, продовжуючи гонитву за «Зальцбургом» і «Штурмом». В активі українця весь поєдинок, у пасиві – жовта картка.

18:30   ШЛЬОНСК – РАКУВ 1:1. Чемпіонат Польщі, 17-й тур
            Справжній екзамен склав «Ракув» Владислава Кочергіна (15 ігор, 3 голи, 2 асисти). По той бік поля був одноосібний лідер, остання поразка якого на рівні чемпіонату датована серединою серпня. Кочергін відіграв трохи більше години, а невдовзі після його уходу «Шльонск» зрівняв рахунок.

20:00   МОРЕЙРЕНСЕ – БЕНФІКА 0:0. Чемпіонат Португалії, 12-й тур
            «Бенфіка» Анатолія Трубіна (8 ігор, 4 пропущені м’ячі), втративши лише два очки в 10 попередніх матчах чемпіонату, закономірно піднявся на перше місце. Утім, «Морейренсе» також перебуває в чудовій формі, й дав бій фавориту з нашим кіпером у воротах, якого не зміг пробити.

* – трансляція на OTT-сервісах Megogo, КиївстарТБ, VoliaTV, OmegaTV, VodafoneTV, SweetTV, Setantasports.com.