Сьогодні 3 листопада 2025 р.

«Баварія» готова продати Альфонсо Девіса за 50-60 млн. євро

«Баварія» в майбутнє літнє трансферне вікно готова продати лівого захисника команди Альфонсо Девіса в «Реал» за 50-60 млн. євро, повідомляє Sky Sport Germany.

За інформацією джерела, у мюнхенському клубі розуміють, що їм не вдасться утримати канадського футболіста. «Баварія» не має наміру задовольняти вимоги 23-річного гравця щодо зарплати. Захисник не так давно запросив у керівництва німецького клубу платню в розмірі 20 млн. євро за сезон.

Нагадаємо, Альфонсо Девіс виступає за «Баварію» з 2019 року. У нинішньому сезоні захисник провів за мюнхенців 28 матчів у всіх турнірах, у яких відзначився одним голом і трьома результативними передачами. Контракт гравця діє до кінця червня 2025 року. Орієнтовна вартість за даними Transfermarkt – 70 млн. євро.

5 березня 2024 21:52







Коментарі


Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.

Реєстрація, Вхід



Поділитися

Німеччина, 7-й тур. Баварія – Боруссія Д. Огляд матчу

 

19 жовтня 2025 10:15

Німеччина, 4-й тур. Гоффенгайм – Баварія . Огляд матчу

 

21 вересня 2025 10:30

Німеччина, 3-й тур. Баварія – Гамбург. Огляд матчу

 

14 вересня 2025 09:20