Сьогодні 19 квітня 2025 р.

Маттеус: «Звільнення Нагельсманна з «Баварії» було помилкою»

Колишній футболіст «Баварії» Лотар Маттеус висловився про нинішнього наставника збірної Німеччини Юліана Нагельсманна після перемоги команди у товариському матчі з Францією (2:0).

«Створити епоху у збірній Німеччини буде складним завданням для Нагельсманна. Я припускаю, що у своєму віці він хоче працювати з командою на щоденній основі. Думаю, у нього є пропозиції від клубів, які його цікавлять.

Не знаю, чи «Баварія» посідає перше місце, але повернення до Мюнхена було б чимось особливим. Я вважаю, що було помилкою його звільнити. На мій погляд, Нагельсманн добре підходив „Баварії“. Але чи зробить він це знову, хай і за іншого керівництва, залежить від нього», – цитує Маттеуса Twitter Bayern & Germany.

24 березня 2024 23:15







Коментарі


Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.

Реєстрація, Вхід



Поділитися

Німеччина, 29-й тур. Баварія – Боруссія Д. Огляд матчу

 

12 квітня 2025 23:52

Німеччина, 28-й тур. Аусбург – Баварія. Огляд матчу

 

05 квітня 2025 09:00

Кубок Німеччини, 1/2 фіналу. Армінія – Байєр. Огляд матчу

 

02 квітня 2025 08:30