Сьогодні 19 вересня 2024 р.

Німеччина, 24-й тур. Фрайбург – Баварія 2:2. Чемпіонська гонка все?

«Баварія» на виїзді зіграла внічию з «Фрайбургом» у матчі 24-го туру Бундесліги – 2:2. Господарі відкрили рахунок на початку поєдинку, відзначився Крістіан Гюнтер. «Баварія» зуміла відігратися ще до перерви, гол забив Матіс Тель.

У другому таймі Джамал Мусіала забив другий м’яч для мюнхенців. Команда Томаса Тухеля була близька до вольової перемоги, але пропустила ефектний гол від Лукаса Гелера наприкінці.

«Баварія» набрала 54 очки і займає другий рядок у Бундеслізі та відстає на сім очок від «Байєра», котрий має матч у запасі. «Фрайбург» йде на дев’ятому місці з 30-ма очками.

У наступному матчі Баварія прийме «Лаціо» 5 березня у зустрічі-відповіді 1/8 фіналу Ліги чемпіонів. «Фрайбург» 7 березня зіграє з «Вест Гемом» у плей-офф Ліги Європи.

ФРАЙБУРГ – БАВАРІЯ – 2:2
Гюнтер (12), Гелер (87) – Тель (35), Мусіала (75).
Фрайбург: Атуболу, Сільдія, Гульде, Гінтер, Гюнтер, Доан (Вайсхаупт, 77), Гефлер, Еггештайн (Філіп, 85), Гріфо (Рель, 65), Шаллаї (Грегорич, 77), Гелер.
Баварія: Нойєр, Кімміх (Лаймер, 64), Дайєр, Кім Мін Чже, Геррейру (Девіс, 64), Павлович, Горецька, Мюллер (Шупо-Мотінг, 77), Мусіала (Упамекано, 83), Тель, Кейн.

1 березня 2024 23:33