Сьогодні 17 травня 2025 р.

«Баварія» готова влітку продати Гнабрі

Мюнхенська «Баварія» готова розглянути пропозиції щодо продажу свого вінгера Сержа Гнабрі в літнє трансферне вікно. Про це у своєму твіттері повідомляє авторитетний інсайдер Флоріан Плеттенберг.

За інформацією джерела, «Баварія» хоче розлучитися з одним зі своїх вінгерів і готова вислухати пропозиції щодо Гнабрі. Сам футболіст ще не прийняв рішення щодо свого майбутнього в мюнхенському клубі, однак зазначається, що він незадоволений своїм становищем у команді. Конкретних переговорів про перехід до будь-якого іншого клубу ще не було.

27-річний Гнабрі відзначився 12 забитими м'ячами та 11 результативними передачі у 42 зіграних матчах поточного сезону за «Баварію» у всіх турнірах. Його контракт розрахований до 2026 року.

28 квітня 2023 12:17







Коментарі


Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.

Реєстрація, Вхід



Поділитися

Німеччина, 33-й тур. Байєр – Боруссія Д. Огляд матчу

 

12 травня 2025 09:00

Німеччина, 31-й тур. Боруссія Д – Вольфсбург. Огляд матчу

 

04 травня 2025 09:10

Німеччина, 31-й тур. Лейпциг – Баварія. Огляд матчу

 

04 травня 2025 09:00