Сьогодні 17 вересня 2025 р.

Німеччина, 14-й тур. Вольфсбург – Боруссія Д 2:0. «Вовки» покусали «бджіл»

«Вольфсбург» і «Боруссія» Дортмунд відкрили 14 тур чемпіонату Німеччини

«Джмелі» підходили до поєдинку на 4-й позиції Бундесліги з триматчевою переможною серією, а «Вольфсбург» виграв два останні матчі і йшов у другій половині таблиці.

У першому таймі «вовки» були гострішими і мали більше моментів. Одна із атак господарів втілилася в гол вже на 6-й хвилині. Ван де Вен замкнув подачу з кутового і вивів команду Ніко Ковача вперед. «Вольфсбург» міг піти на перерву з більшою перевагою, проте рахунок більше не змінився. У Дортмунда можна згадати хіба що неточні удари Зюле і Брандта, а також момент Малена.

По перерві сценарій гри не змінився – «вовки» переважали команду Едіна Терзіча і могли забити другий гол. Зрештою, він таки влетів у ворота гостей вже у компенсований час. Брандт втратив м'яч на своїй половині, а Лукас Нмеча завершив контратаку господарів. 2:0.

«Боруссія» провела блідий матч і закономірно зазнала вже 5-ї поразки в 14-ти турах. У дортмундців залишилося 25 очок і поточне 4 місце. «Вольфсбург» набрав 20 балів і піднявся на 8-му сходинку.

ВОЛЬФСБУРГ – БОРУССІЯ Д – 2:0
Голи:
Ван де Вен (6), Нмеча (90).

8 листопада 2022 21:45







Коментарі


Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.

Реєстрація, Вхід



Поділитися

Німеччина, 3-й тур. Баварія – Гамбург. Огляд матчу

 

14 вересня 2025 09:20

Німеччина, 2-й тур. Байєр – Айнтрахт Ф. Огляд матчу

 

13 вересня 2025 10:30

Німеччина, 2-й тур. Боруссія Д – Уніон. Огляд матчу

 

01 вересня 2025 09:30