Італія, 32-й тур. Сассуоло – Мілан 3:3. Порятунок міланців

У матчі 32-го туру італійської Серії А «Сассуоло» та «Мілан» розписали результативну нічию у з драматичним сюжетом. Стефано Піолі усвідомлено пішов на глибоку ротацію. Досить експериментальним складом гості вже на десяту хвилину горіли 0:2 – спочатку Андреа Пінамонті залишили одного в центрі штрафного майданчика, а потім Арман Лор’єнте видав сольний прохід, втікши від Алессандро Флоренці.

«Мілан» відігрався досить швидко. Спершу гол Самюеля Чуквуезе не був зарахований через офсайд, але Рафаел Леау технічно розібрався із захисником і закрутив м’яч у кут.

«Сассуоло» зумів довести перший тайм до перемоги, а на початку другого забив ще раз – Лор’єнте зробив дубль низовим ударом зі штрафного. І знову один гол міланці відіграли швидко – Лука Йович вразив порожній кут воріт після проходу Леау та невдалих дій воротаря Андреа Консільї. Через деякий час знову забив Чуквуезе, і знову це взяття воріт не було зараховано – вінгер забрався поза грою на кілька міліметрів.

І все-таки команда Піолі змогла забити легітимний третій гол. Після подачі кутового свіжий Ноа Окафор розстріляв ворота після скидки Маттео Габбії.

«Сассуоло» фатально втратив перемогу, яка б дозволила команді залишити зону вильоту. «Мілан» залишився другим, зберігши шестиочковий відрив від «Ювентуса».

У наступному турі «россонері» будуть грати з «Інтером» 22 квітня. Їхній споконвічний суперник може в очній дуелі оформити чемпіонський титул. Раніше, у четвер, команда Піолі зіграє на виїзді з «Ромою» у поєдинку у відповідь 1/4 фіналу Ліги Європи.

САССУОЛО – МІЛАН – 3:3
Пінамонті (4), Лор'єнте (10, 53) – Леау (20), Йович (59), Окафор (84).
Сассуоло: Консільї, Тольян (Руан, 9), Ерлич, Д.Феррарі, Віті, Болока (Рачич, 77), Обьянг, Вольпато (Дефрель, 46), Торстведт (Енріке, 62), Лор'єнте (Сейде, 77), Пінамонті.
Мілан: Спортьєлло, Флоренці, К'єр (Габбія 55), Тіав, Тео Ернандес, Адлі (Окафор, 82), Муса (Жиру, 55), Лофтус-Чік (Рейндерс, 55), Чуквуезе (Пулішич, 65), Йович, Леау.
Попередження: Д.Феррарі (19), Руан (57), Пінамонті (69) – Тіав (58).

14 квітня 2024 18:23