Сьогодні 13 вересня 2025 р.

Зідан хоче очолити «Ювентус»

Колишній головний тренер мадридського «Реалу» Зінедін Зідан хоче очолити туринський «Ювентус». Про це повідомляє L'Equipe.

За інформацією джерела, 50-річний француз зацікавлений у роботі тільки в «старій синьйорі», за яку він виступав як гравець з 1996 по 2001 рік.

Також зазначається, що Зідан чекає на свій шанс і заради цього відмовився працювати з п'ятьма збірними – Португалія, Бразилія, США, Катар та ОАЕ.

Щодо «Ювентуса», з якого напередодні зняли 15 очок, то керівництво клубу повністю довіряє Массіміліано Аллегрі, незважаючи на посередні результати.

Нагадаємо, Зідан працював лише з «Реалом», де він виборов 11 троффеїв, у тому числі тричі перемігши в Лізі чемпіонів і двічі в іспанській Ла Лізі.

21 січня 2023 20:05







Коментарі


Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.

Реєстрація, Вхід



Поділитися

Італія, 2-й тур. Інтер – Удінезе. Огляд матчу

 

01 вересня 2025 09:20

Італія, 2-й тур. Дженоа – Ювентус. Огляд матчу

 

01 вересня 2025 09:10

Італія, 2-й тур. Лечче – Мілан. Огляд матчу

 

30 серпня 2025 09:45