Сьогодні 6 серпня 2026 р.

«Аталанта» намагається підписати Луїса Суареса

Досвідчений нападник Луїс Суарес напередодні оголосив про те, що покине цього літа «Атлетико» через свій спливаючий контракт.

Як повідомляє Marca, підписати 35-річного уругвайця на правах вільного агента прагне бергамська «Аталанта», яка бачить у форварді ідеальне доповнення до колумбійського дуету Дувана Сапати та Луїса Муріеля.

Однак трансфер Луїса Суареса буде проблемним для «Аталанти» з кількох причин. По-перше, бергамаскам доведеться зустрітися із серйозною конкуренцією в особі «Інтера Маямі» та «Рівер Плейта».

По-друге, незважаючи на вік Суареса, його запити щодо заробітної плати, як і раніше, залишаються значними.

Минулого сезону уругвайський форвард провів за «Атлетіко» 45 матчів, у яких він забив 13 голів і віддав 3 результативні передачі.

11 червня 2022 12:46







Коментарі


Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.

Реєстрація, Вхід



Поділитися

Італія, 37-й тур. Рома – Лаціо. Огляд матчу

 

18 травня 2026 10:15

Італія, 37-й тур. Дженоа – Мілан . Огляд матчу

 

18 травня 2026 10:00

Кубок Італії, фінал. Лаціо – Інтер. Огляд матчу

 

14 травня 2026 09:15