Сьогодні 8 вересня 2024 р.

Італія, 20-й тур. Ювентус – Сассуоло 3:0. Далекобійник Влахович

Туринці продовжують висіти на хвості Інтера. У домашньому матчі вони впевнено розібралися з «Сассуоло», оформивши комфортну перевагу ще в першому таймі. Дублем відзначився Влахович.

На 15-й хвилині Душан відгукнувся на передачу Міретті з правого флангу, вистріливши метрів з 18-ти. Точно в дальню дев'ять. На 37-й же серб взявся виконувати прямий удар зі стандарту, поціливши у ближню. 2:0! Таким чином, Влахович оформив найшвидший дубль ударами з-за меж карного майданчика в історії «Ювентуса», починаючи із сезону 2004/05 (якщо рахувати від стартового свистка).

Подальший хід гри не міг захопити увагу нейтральних фанів. «Сассуоло» за два тайми організувало два моменти (Щенсни парирував постріли Лор'єнте з 20-ти метрів та Берарді з 13-ти), а у «Старої синьйори» пригадується скидка К'єзи на Веа. Той пробивав з мінімальної відстані, але запустив м'яч по горобцях. Зрештою, на 89-й хвилині К'єза оформив розгром, відзначившись з передачі Локателлі – 3:0.

Завдяки цьому успіху «б'янконері» набрали 49 очок, знову наблизившись до лідера Серії А – «Інтера» – на відстань 2 залікових балів. «Сассуоло» залишається 14-м з 19 пунктами в активі.

ЮВЕНТУС – САССУОЛО – 3:0
Влахович (15, 37), К'єза (89).
Ювентус: Щенсни, Даніло, Бремер, Ругані, Камбіазо (Сандро, 87), Локателлі, Міретті (Веа, 57), Рабіо, Костич (Ілінг-Джуніор, 81), Влахович (Мілік, 81), Йїлдіз (К'єза, 57).
Сассуоло: Консільї, Педерсен, Ерліч (Руан, 46), Д.Феррарі, Віті (Міссорі, 74), Болока, Енріке, Торстведт (Вольпато, 70), Берарді (Кастільєхо, 70), Пінамонті, Лор'єнте (Мулаттьєрі, 84).
Попередження: Ерліч (42), Д.Феррарі (64).

16 січня 2024 23:40