Італія, 20-й тур. Мілан – Сассуоло 2:5. Чемпіона відсассуолили

Просто катастрофічно складається січень для чинного чемпіону Італії. Після відновлення сезону «Мілан» встиг вилетіти з національного кубку, отримати ляпаса від свого надпринципового суперника «Інтера» в битві за Суперкубок країни (0:3) і зрештою довести свою безпереможну серію в Серії А (сумна тавтологія) до чотирьох матчів. Більше того, після 0:4 від «Лаціо» команда Стефано Піолі примудрилася вдома «ковтнути» п’ять м’ячів від «Сассуоло», який наразі посідає 16 сходинку. З чим пов’язано це жахливе піке «червно-чорних», знають напевно лише ті, хто знайомий із ситуацією зсередини.

Ми ж лише констатуємо, що у першому таймі господарі пропустили тричі впродовж 12 хвилин - , на що відповіли лише голом Олів
є Жиру. Заміни (зокрема, вихід Рафаеля Леау) ні до чого не призвели. Більше того, гості зуміли довести рахунок до великого, здобувши першу перемогу в поточному році.

«Мілан» поки залишається на четвертій позиції, але може втратити її вже цими вихідними. Адже «Лаціо» з «Ромою» відстають лише на одне очко.

МІЛАН – САССУОЛО 2:5
Жиру (24), Орігі (81) – Дефрель (19), Фраттезі (21), Берарді (30), Лор’єнте (47, з пенальті), Матеус Енріке (81).
Мілан: Тетерушану, Калабрія, Калулу, Габбія, Ернандес, Крунич (Побега, 71), Тоналі, Салемакерс (Мессіас, 70), Де Кетеларе (Леау, 46), Ребич (Орігі, 71), Жиру.