Сьогодні 16 вересня 2024 р.

Італія, 32-й тур. Спеція – Монца 0:2. Невдалий день Коваленка

В рамках 32-го туру Серії А «Спеція» Віктора Коваленка дома поступилася «Монці». Українець потрапив у стартовий склад , але перший тайм став справжньої трагедією для Віктора. Вже на другій хвилині він мав відкривати рахунок, відкрившись під передачу з флангу на 11 метрів, але замість удару він махнув повз м'яч!

На 18-й же хвилині Коваленко прийняв скидку від Шомуродова й розстрілював ворота з кількох метрів, однак поцілив у голкіпера! Ще за дві хвилини він намагався пробити головою після скидки на лінію воротарського – спробу заблокували.

На 36-й хвилині Коваленко міг асистувати на Аміана, виконавши точну подачу з кутового. Аміан пробив головою над поперечкою. На той момент «Спеція» вже горіла у рахунку – а винуватцем у пропущеному голі став наш Вітя. Саме він не встиг накрити дальній удар Чуррії, який прилетів у дальній нижній кут. 0:1.

В другому таймі Коваленко зіграв всього 12 хвилин, поступившись місцем на полі для Агудело. Сумарна статистика українця виявилась якісною. В його активі – 21 точний пас з 24-х (один під удар), 4 переможних єдиноборства (з 5-ти загалом), 1 вдалий обіграш на дриблінгу (з однієї спроби), 1 очікуваний гол і 0,09 очікуваних асистів. Крім того, Віктор заробив на собі два фоли.

А «Спеція» так і не відігралась. «Монца» у компенсований час ще й добила господарів другим голом. Клуб Берлусконі обійшов «Фіорентину» й піднявся на дев'яте місце в турнірній таблиці, а партнери Коваленка залишились у одному заліковому балі від зони вильоту.

СПЕЦІЯ – МОНЦА – 0:2