Сьогодні 17 жовтня 2024 р.

Італія, 6-й тур. Торіно – Лаціо 2:3. Гольова перестрілка в Турині

У рамках шостого туру італійської Серії А римський «Лаціо», який посеред тижня у Лізі Європи переміг київське «Динамо» (3:0), вирушив у гості до «Торіно».

Рахунок у матчі було відкрито вже на восьмій хвилині завдяки зусиллям Маттео Гендузі, але решти голів, яких ми побачили всього п'ять, довелося побачити вже у другому таймі.

У результативній перестрілці сильнішими виявилися футболісти «Лаціо», які здобули перемогу з рахунком 3:2, проте останнє слово все ж залишилося за гравцями «Торіно».

ТОРІНО – ЛАЦІО – 2:3
Адамс (68), Коко (90+2) – Гендузі (8), Діа (60), Нослін (90).
Торіно: Палеарі, Войвода (Маріпан, 78), Коко, Мазіна, Лазаро (Нджіє, 63), Річчі, Ілич, Тамез (Адамс, 46), Соса (Педерсен 46), Сапата, Санабрія (Влашич, 63).
Лаціо: Проведель, Лаццарі (Марушич, 80), Хіла, А.Романьолі, Тавареш (Лука Пеллегріні, 69), Ровелла, Гендузі, Ісаксен (Чауна, 69), Діа (Весіно, 69), Дзакканьї, Кастельянос (Нослін, 89).
Попередження: Санабрія (54), Ілич (72) – Ісаксен (62), Хіла (72), Дзакканьї (75).

29 вересня 2024 15:36