Матч Серії А за участю «Роми» не дограли – чемпіону Африки стало погано

У неділю, 14 квітня, в середині другого тайму матчу 32-го туру Серії А між «Удінезе» і «Ромою» центральному захиснику гостей Евану Ндіка стало зле. Він упав на газон і показав головному арбітру, що відчуває біль у ділянці грудей. Зрештою, івуарійця забрали з поля на ношах – коли він залишав поле, встиг показати в сторону лави запасних своєї команди великий палець.

Проте головний тренер «Роми» Даніеле Де Россі вирушив у роздягальню, щоб особисто переконатися в стані Ндіка. Судячи з усього, у захисника римлян серйозні проблеми зі здоров'ям – після повернення з роздягальні Де Россі попросив головного арбітра Луку Пайретто зупинити матч. Суддя проконсультувався з головними тренерами та капітанами обох команд і сповістив усіх про закінчення гри. Очевидно, зустріч буде дограна в інший день.

Матч було зупинено на 71-й хвилині за рахунку 1:1. На гол Роберто Перейри точним ударом відповів Ромелу Лукаку.

Зазначимо, що два останні матчі «Роми» – з «Лаціо» в чемпіонаті та «Міланом» у Лізі Європи Ндіка пропустив через дискваліфікацію. Взимку він виграв Кубок Африки у складі збірної Кот-д'Івуару.

14 квітня 2024 21:03