ЧЄ-2024 (U19). Іспанія – перший фіналіст!

«Футбольний клуб»

Для перемоги на Італією у континентальному півфіналі іспанським юнакам вистачило одного голу в додатковий час.

На минулому чемпіонаті Європи серед 19-річних, що проходив на Мальті, шляхи Італії та Іспанії також перетиналися за крок до вирішального матчу, і тоді в напруженому й результативному трилері Скуадра Адзурра взяла гору – 3:2.

А ось цьогорічне протистояння у Белфасті вийшло куди більш обережним і не балувало глядачів багатою кількістю моментів. Італійці загалом виглядали цікавіше, але невеличка перевага істотних дивідендів підопічним Бернардо Корраді не приносила.

У підсумку нулі на табло протрималися 90 хвилин, і за відсутність належної гостроти суперники були нагороджені двома додатковими таймами. Лише тоді Іспанія, яка до цього майже не загрожувала чужим воротам, нарешті розродилася результативною атакою. Після передачі з лівого флангу від Хуліо Діаса нападник мадридського «Реалу» Поль Фортуні метрів з 10 спрямував м’яч у сітку. Цей удар і забезпечив успіх піренейцям.

Команда Хосе Лани крокує до фіналу, який буде зіграний у неділю, 28 липня. Суперник визначатиметься ввечері, коли у північно-ірландській столиці зійдуться Франція та Україна. Початок гри – о 21:00.

ІТАЛІЯ U19 – ІСПАНІЯ U19 0:1