Сьогодні 8 вересня 2024 р.

Кубок Італії, перший матч 1/2 фіналу. Ювентус – Лаціо 2:0

«Ювентус» на своєму полі обіграв «Лаціо» у першому матчі півфіналу Кубка Італії. Перший тайм пройшов без забитих м’ячів. Господарі відкрили рахунок за п’ять хвилин після перерви, відзначився Федеріко К’єза. Пізніше Душан Влахович забив другий м’яч для «б’янконері».

Матч-відповідь у Римі відбудеться 23 квітня. У другому півфіналі зустрінуться «Фіорентина» та «Аталанта».

Нагадаємо, декількома днями раніше «Лаціо» обіграв «Юве» (1:0) у чемпіонаті Італії. Долю зустрічі вирішив м’яч Адама Марушича у компенсований час.