Сьогодні 17 жовтня 2024 р.

Італія, 6-й тур. Мілан – Лечче 3:0. Вбивча п’ятихвилинка россонері

«Лечче» непогано розпочав поєдинок, володів ініціативою, створював загрози, але наприкінці першого тайму потрапив під гольовий каток господарів, із-під якого вже не зміг вибратися.

«Мілан» упродовж п’яти хвилин забив тричі! Альваро Мората замкнув подачу Тео Ернандеса зі штрафного, згодом французький захисник відзначився після пасу Рафаела Леау, а крапку поставив Крістіан Пулішич.

Гостям не допомогло й вилучення в складі «россонері» Давіде Бартезагі, котрому для прямої червоної знадобилося ті ж п’ять хвилин перебування на полі.

Команда Паулу Фонсеки, яка в минулому турі поклала на лопатки «Інтер» (2:1) у міланському дербі, здобула третю вікторію поспіль і таким чином вибачилася за невдалий старт із двох нічиїх і поразки.

Наразі «Мілан» ділить із «Торіно» перше місце в таблиці, але за вдалої гри конкурентів у цьому турі може випасти навіть із топ-5.

МІЛАН – ЛЕЧЧЕ – 3:0
Мората (38), Тео Ернандес (41), Пулішич (43).
Мілан: Меньян, Тео Ернандес (Бартезагі, 75), Томорі, Габбія, Емерсон, Рейндерс, Фофана (Муса, 63), Пулішич (Чуквуезе, 63), Рафаел Леау, Мората (Лофтус-Чік, 55), Абрахам (Йович, 76).
Лечче: Фальконе, Галло, Баскіротто, Гашпар, Доргу, Кулібалі (Уден, 83), Пьєрре (Рафья, 73), Рамадані, Моренте (Банда, 59), Ребич (Пьєротті, 73), Крстович.
Попередження: Емерсон (49) – Баскіротто (34).
Вилучення: Бартезагі (80).

27 вересня 2024 23:47