Кубок Італії, 1/8 фіналу. Аталанта – Спеція 5:2. Коваленко з асистом, але без чвертьфіналу

«Спеція», кольори якої на правах оренди захищає українець Віктор Коваленко, не змогла пробитися до чвертьфіналу Кубка Італії, поступившись «Аталанті», з якою, до речі, наш футболіст пов'язаний контрактом.

У цьому поєдинку багато чого вирішив дебют, який набагато успішніше провела команда господарів, яка забила до 27-ї хвилини три м'ячі.

Коваленко вийшов у стартовому складі гостей, а на 38-й хвилині при рахунку 1:3 зробив гольову передачу на Верді, після чого «Спеція» скоротила рахунок  до мінімального. Однак далі знову все пішло за сценарієм «Аталанти».

Додамо, що це була перша результативна дія Коваленка з січня 2022 року, коли він записав на свій рахунок асист у матчі проти «Мілана» у Серії А.

АТАЛАНТА – СПЕЦІЯ – 5:2
Лукман 10, 12), Хатебур (26), Хейлунд (72), Ампаду (90, авто гол) – Екдаль (14), Верде (38).
Аталанта: Муссо, Хатебур (Дзортеа, 64), Паломіно, Джимшиті, Скальвіні (Толої, 56), Меле, Копмейнерс, Едерсон (де Рон, 46), Сапата (Хейлунд, 63), Бога (Муріель, 63), Лу.
Спеція: Зовко, Хольм (Феррер, 61), Ніколау (Кальдара, 61), Христов (Ам'ян, 73), Ківер, Браганса Моутінью, Екдаль (Ампаду, 61), Коваленко (Мальдіні, 73), Еспозіто, Верде, Нзол.
Попередження: Едерсон (5) – Христов (66), Ампаду (88).

19 січня 2023 18:02