Сьогодні 4 лютого 2025 р.

Італія, 17-й тур. Ювентус – Удінезе 1:0. Данило – майстер!

У Турині вірять, що «Юве» втрутиться у суперечку «Наполі» та «Мілана», які борються за скудетто. Тож результат сьогоднішнього матчу однозначно порадував шанувальників команди. Чого не скажеш про її гру.

«Юве» виглядав якимось аж надто важким, рідко створюючи небезпечні моменти: півтора у першому таймі, півтора – у другому. Але для перемоги цього виявилося достатньо, оскільки «Удінезе» в атаці зіграв ще скромніше.

Ну перемогу «Старій Синьйорі» забезпечив правий захисник Данило, який вдало підключився до атаки і замкнув класний простріл К'єзи. Як кажуть, відчув момент.

1:0 на користь «Ювентуса» – між іншим, туринський клуб одержав восьму поспіль перемогу у Серії А та піднявся на друге місце, яке займатиме як мінімум до вечора неділі, коли «Мілан» зіграє з «Ромою».

ЮВЕНТУС – УДІНЕЗЕ – 1:0
Гол: Данило (86).
Ювентус: Щесни, Даніло, Ругані, Сандро, Локателлі (К'єза, 62), МакКенні (Фаджолі, 80), Рабіо, Костіч (Суле, 80), Кен, Міретті (Паредес, 62), Ді Марія (Мілік, 66).
Удінезе: Сільвестрі, Бекао, Перес, Бійол, Перейра, Макенго (Арслан 66), Уолас (Несторовські 87), Ловріч (Егізібе 70), Удоджі (Ебосс 70), Бету, Саксесс (Самарджич, 70).
Попередження: Локателлі (36), Саксесс (53) – Бійол (67).

7 січня 2023 21:02







Коментарі


Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.

Реєстрація, Вхід



Поділитися

Італія, 23-й тур. Рома – Наполі. Огляд матчу

 

03 лютого 2025 10:16

Італія, 23-й тур. Мілан – Інтер. Огляд матчу

 

02 лютого 2025 22:01

Італія, 22-й тур. Мілан – Парма. Огляд матчу

 

27 січня 2025 09:45