Сьогодні 8 вересня 2024 р.

Італія, 34-й тур. Рома – Інтер 0:2. Міланці повернули місце у ЛЧ

У суботу, 6 травня, відбувся матч 34-го туру Серії А між клубами «Рома» та «Інтер». Гра завершилася з рахунком 2:0 на користь «нерадзуррі». Рахунок у поєдинку було відкрито на 33-й хвилині. Гол забив Федеріко Дімарко.

Через 30 хвилин після початку другого тайму Ромелу Лукаку збільшив перевагу міланської команди. Цікаво, що це другий поєдинок за день між римськими та міланськими клубами. Раніше «Мілан» обіграв «Лаціо» з рахунком 2:0.

Наразі «Інтер» посідає 4-те місце у таблиці чемпіонату Італії. У команди 63 очки після 34 турів. «Рома» розташувалася на 7-й позиції з 34 пунктами. Між цими командами знаходяться «Мілан» (61) та «Аталанта» (58).

РОМА – ІНТЕР – 0:2
Дімарко (33), Лукаку (74).
Рома: Патрісіу, Манчіні, Крістанте, Ібаньєс, Залевськи (Мiссорi, 90+3), Матич (Пiссiллi, 90+3), Бове (Дібала, 71), Камара (Тахiрович, 90+3), Спінаццола, Лоренцо Пеллегріні, Белотті (Абрахам, 75).
Інтер: Онана, Дарміан, Ачербі, А.Бастоні, Думфріз (Белланова, 60), Чалханоглу (Мхітарян, 71), Барелла (Гальярдіні, 82), Брозович, Дімарко (Де Фрай, 71), Лукаку, Корреа (Лаутаро Мартінес, 60).
Попередження: Манчіні (27), Лоренцо Пеллегріні (58), Спінаццола (77) – Лаутаро Мартінес (65), Гальярдіні (85).

6 травня 2023 21:12