Сьогодні 14 січня 2026 р.

Модрич – найтитулованіший гравець у історії «Реала»

Напередодні у Варшаві мадридський «Реал» обіграв бергамаську «Аталанту» в матчі за Суперкубок УЄФА.

На 76 хвилині цього протистояння на полі в якості заміни для бразильського нападника Родріго Гоеса з’явився хорватський півзахисник «бланкос» Лука Модрич.

Таким чином 38-річний виконавець безпосередньо долучився до чергового здобутого титулу його командою.

У той самий час перемога в Суперкубку УЄФА для самого Модрича також виявилась знаковою – Лука здобув 27 трофей за часи виступів за «Реал».

І разом із тим хорват одноосібно став гравцем «галактікос» із найбільшою кількістю здобутих кубків за всю історію клубу.

На рахунку Модрича з моменту переходу до «Реала» в 2012 році 6 трофеї Ліги чемпіонів УЄФА, 5 Клубних чемпіонатів світу, 5 Суперкубків УЄФА, 4 трофеї Ла Ліги, 2 кубка Іспанії та 5 Суперкубків Іспанії.

15 серпня 2024 10:52







Коментарі


Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.

Реєстрація, Вхід



Поділитися

Суперкубок Іспанії, фінал. Барселона – Реал. Огляд матчу

 

12 січня 2026 10:30

Іспанія, 19-й тур. Жирона – Осасуна. Огляд матчу з голом Ваната

 

11 січня 2026 11:00

Суперкубок Іспанії, 1/2 фіналу. Барселона – Атлетик. Огляд матчу

 

08 січня 2026 10:00