Сьогодні 19 вересня 2024 р.

Іспанія, 29-й тур. Жирона – Ельче 2:0. Перемога з Циганковим

Команда Віктора Циганкова, як і очікувалося, перемогла абсолютного аутсайдера Ла Ліги. Здивував сьогодні лише характер перемоги. Зазвичай «Жирона» вдома багато атакує, грає сміливо навіть проти топ-команд, але сьогодні господарі віддали ініціативу «Ельче» і лише чекали на помилки.

Чи могли зелено-смугасті покарати «Жирону» за таку тактику? Швидше, ні. Їхній контроль був стерильний і не приводив до моментів. Гумбау 4 (!) рази щільно приклався здалеку - і все, більше нічого не придумали.

«Жирона» на класі відкрила рахунок перед перервою – різану подачу від Вільї замкнув головою Кастельянос, який таким чином виправився за фейл у минулому турі.

На 68-й хвилині подвоювати рахунок міг Циганков, але його на сантиметр випередив Дональд і виніс м'яч за лицьову.

Втім, не біда. Минуло ще дві хвилини – і дальній удар з відскоком від Оріоля Ромеу остаточно добив усяку інтригу.

Цікаво, що саме за 2:0 на користь «Жирони» Циганків заграв у свій футбол - почав зав'язувати комбінації, гостро пасувати, рухати м'яч на дриблінгу. До цього українець проводив блідий матч, і єдина причина, чому його не замінили – це його статус на «Монтіліві».

Після перемоги «Жирона» із 38 очками піднялася на 9-е місце; завдання не вилетіти команда Мічела вирішила, з чим ми її і вітаємо. Ну, а щодо «Ельче», то в нього давно 13 балів і білет в Сегунду.

ЖИРОНА – ЕЛЬЧЕ – 2:0
Кастельянос (45), Ромеу (70).
Жирона: Гассаніга, Арнау, Буено, Хуанпе, Хаві Ернандес (Гутьєррес, 58), Ромеу, Циганков, Мартін (Коуто, 77), Борха Гарсія (Алейш Гарсія, 14), Вілья (Валері, 57), Кастельянос (Стуані, 77).
Ельче: Вернер, Паласіос (Лірола, 46), Маскарель, Бігас, Клерк - Гумбау, Дональд, Мілья (Понсе, 78), Гуті (Кольядо, 46), Моренте (Меркау, 78), Бойє (Нтека, 77).
Попередження: Кастельянос (17), Буено (42), Ромеу (47) – Мілья (22), Бойє (57), Гумбау (73).
Вилучення: Понсе (90+2).

16 квітня 2023 17:00