Довбик – у трійці претендентів на звання гравця сезону в «Жироні»
Нападник Артем Довбик увійшов до фінального тріо претендентів на звання найкращого гравця «Жирони» у сезоні-2023/24. Крім українця, на нагороду також претендують захисник Ерік Гарсія та вінгер Савіо.
Нагадаємо, Довбик лише минулого літа перейшов до «Жирони» із СК «Дніпро-1». Перший же сезон у топ-чемпіонаті став для Артема феноменальним: 24 голи та 10 асистів у 39 матчах, статус кращого бомбардира Прімери.
Крім того, 26-річний голеадор став одним із 15-ти лауреатів, які потрапили до підсумкового списку «Команда сезону-2023/24» у Ла Лізі. Також українець претендував на звання найкращого футболіста Ла Ліги, але поступився Джуду Беллінгему з «Реала».
23-річний Ерік відіграв сезон на правах оренди з «Барселони» – 33 матчі, 5 голів. 20-річний Савіо виконав 21 результативну дію в 41 поєдинку і ймовірно продовжить кар’єру в «Манчестер Сіті».
5 червня 2024 23:50