Сьогодні 16 вересня 2024 р.

Кубок короля. «Сельта» вибила «Валенсію» з Яремчуком

«Сельта» Рафи Бенітеса пасе задніх в Ла Лізі, але в рамках Кубка комфортно перемогла на «Местальї».

Найцікавіше те, що «Кельти» грали неосновним складом, а ось Рубен Бараха на матч проти свого вчителя випустив старт. І що отримав? У першому таймі гості грали просто краще, що підкреслив піжонський гол де ла Торре.

Після обміну пенальті «Сельта» вирішила, що вистачить, і відійшла в оборону. «Валенсія» нібито й намагалася її атакувати, але взагалі без моментів. Удари Дуро летіли на 2-3 метри мимо.

Щоб це виправити Рубен Бараха, на останні 15 хвилин випустив Романа Яремчука, але той запоров один напівмомент, а далі розчинився на полі.

Ну, а як треба грати центрфорварда українцю, тим часом, показав Тассос Дувікас – він елегантно відклеївся від захисника і забив головою. Запам'ятайте це ім'я! У молодого грека вже 9 голів цього сезону, і він ефективніший і за Аспаса, і за Странд Ларсена. З такою молоддю «Сельта» має майбутнє.

1/8 фіналу Кубка короля. Валенсія. «Месталья»

ВАЛЕНСІЯ – СЕЛЬТА – 1:3
Пепелу (29, з пенальті) – де ла Торре (13), Дувікас (18, 80).
Валенсія: Доменек, Коррея, Пауліста, Гасьоровський, Васкес (Гільямон, 63), Фран Перес (Гая, 63), Пепелу, Герра (Яремчук, 76), Дієго Лопес (Оторбі, 82), Дуро, Альберто Марі.
Сельта: Вільяр, Васкес (Ману Санчес, 63), Старфельт, Домінгес, Ристич (Мінгеса, 63), Бельтран (Тапіа, 78), Сотело, Мігель Родрігес, Сведберг, де ла Торре, Дувікас.
Попередження: Васкес (48), Сведберг (69).

17 січня 2024 23:09