Сьогодні 8 вересня 2024 р.

Іспанія, 22-й тур. Барселона – Вільяреал 3:5. Безжальне полювання «Субмарини»

«Футбольний клуб»

Подібно «Реалу», «Барса» цього вечора пропустила першою. Більше того, пропустила двічі. Рахунок перед перервою відкрив Херард Морено, забивши свій 10-й м’яч у чемпіонаті, а на початку другого тайму технічний брак Жоау Канселу дозволив Ільясу Ахомашу вийти віч-на-віч із Іньякі Пеньєю і подвоїти перевагу «Жовтої Субмарини».

Але Каталонія не знітилася. Хаві, який провів всю гру стоячи, виглядав незворушливо – лише продовжував підганяти своїх футболістів. І ті тренера почули, трішки більше ніж за 10 хвилин перевернувши ситуацію догори дриґом. Ілкай Гюндоган і Педрі влучно пробили із меж карного майданчика, Еріку Байї не пощастило у верховій дуелі – 3:2! У кожній з результативних атак «Барселони» був присутній елемент випадковості, але в цілому штурм господарів виглядав вражаючим.

Проте здобути три очки «синьо-гранатовим» не судилося. Не судилося здобути навіть одного.

На 84-й хвилині стрімкий контрвипад «Вільяреала» завершив Гонсало Гуедеш. 3:3. Каталонці, щоправда, і тут не опустили руки. Претендували на пенальті за «гандбол» від Санті Комесаньї, але VAR узяв бік суперника… Вони робили все, аби уникнути нічиєї, проте не думали, що досягнуть свого таким чином. Низка незрозуміло-прикрих помилок у захисті однієї команди вкупі з настирливістю та безжалісністю іншої призвела до мегадраматичної розв’язки – подвійного вбивчого залпу «Субмарини».

Неймовірно, але 3:5. Наразі «Барселона» іде третьою, відстаючи на вісім балів від «Жирони» і на десять – від «Реала».

БАРСЕЛОНА – ВІЛЬЯРЕАЛ 3:5
Гюндоган (60), Педрі (68), Байї (71, автогол) – Х.Морено (41), Ахомаш (54), Гуедеш (84), Серлот (90+9), Моралес (90+12)
Барселона: Пенья, Кунде, Араухо, Крістенсен (Кубарсі, 46), Форт (Жоау Канселу, 46), Ромеу (Педрі, 46), Гюндоган, де Йонг, Ямал, Жоау Фелікс (Ферран Торрес, 59), Левандовськи (Вітор роке, 77).
Вільяреал: Йоргенсен, Кіко (Москера, 78), Байї, Куенка, А.Морено (Манді, 71), Коменсанья, Кокелен, Ахомаш (Гуедеш, 58), Баена (Капу, 71), Х.Морено (Моралес, 78), Серлот.