Іспанія, 14-й тур. Кадіс – Реал 0:3. «Сухий» Лунін

Мадридський «Реал» на виїзді впевнено переміг «Кадіс» у матчі 14-го туру чемпіонату Іспанії – 3:0.

На 14-й хвилині зустрічі прицільний удар Родріго Гоеса вивів «бланкос» уперед. Після перерви бразилець відзначився ще раз, завершивши контратаку гостей.

На 74-й хвилині Джуд Беллінгем скористався передачею Родріго і зробив рахунок розгромним. Це був перший матч англійського півзахисника після травми плеча, через яку він не виходив на поле три тижні.

Зазначимо, що спочатку Родріго не був у стартовому складі на сьогоднішній матч, проте вимушено замінив Браїма Діаса, який не зміг вийти на поле через проблеми з кишечником.

Український воротар Андрій Лунін вийшов у старті «Реалу» та відіграв «на нуль». Це був п’ятий матч голкіпера за «бланкос» цього сезону.

«Реал» піднявся на перше місце у Прімері, випередивши «Жирону» на одне очко. Команда Віктора Циганкова та Артема Довбика прийме «Атлетик» 27 листопада. «Кадіс» залишився на 16-й позиції у турнірній таблиці.

КАДІС – РЕАЛ – 0:3
Родріго (14, 64), Беллінгем (74).
Кадіс: Ледесма (Хіль, 79), Сальдуа (Окампо, 79), Чуст (Алехо, 66), Фалі, Хаві Ернандес, Пірес, Наварро (Мачіс, 57), Алекс, Алькарас, Рамос (Гомес, 66), Рохер.
Реал: Лунін, Карвахаль (Фран Гарсія, 88), Рюдігер, Начо, Менді, Кроос, Вальверде (Пас, 88), Модрич (Себальйос, 69), Беллінгем, Хоселу, Родріго.

26 листопада 2023 21:32