Сьогодні 16 вересня 2024 р.

Іспанія, 16-й тур. Бетіс – Реал 1:1. Без претензій до Луніна

«Реал» втратив очки на полі «Бетіса», який дуже якісно провів поєдинок без м'яча.

Господарі краще боролися (16 відборів проти 12), домінували у повітрі (4-1), і при цьому зуміли налагодити контргру, що у Ла Лізі проти Мадрида мало кому вдається. Браво, Мануель Пеллегріні!

Хоча, звісно, легко не було. «Реал» зі старту багато атакував позиційно, пробував вертикальні передачі, але гол Браїма скасували через офсайд, а більше нічого серйозного створити не вийшло.

«Бетіс» відповів на це шансом Айосе Переса в середині тайму – довелося попрацювати Луніну. І це дивно, але з того моменту «Реал» якось знітився.

Знову запалилися очі у «Вершкових» вже після перерви, і це швидко вилилося в ефектний м'яч Беллінгема, якому ідеально асистував Браїм Діас.

Незабаром Родріго в сольному проході міг навіть подвоювати рахунок, але схибив. А там і «Бетіс» оговтався від шоку, і відповів шансом Іско – знову Лунін зіграв блискуче.

Мабуть, українець міг навіть претендувати на «сухар», якби Руїбалю на 66-й хвилині не вдався ідеальний за траєкторією удар з 27-28 метрів. Опорна зона Мадрида в особі «дідусів» Модрича та Крооса на той час уже ходила пішки – очевидно, Карло Анчелотті спізнився із замінами.

Тренер Королівського клубу спробував виправитися, але, відчувши запах крові, «Бетіс» свого вже не відпустив і провів останні хвилини з такою заповзятливістю, ніби від результату залежало майбутнє всього клубу.

У таблиці нічия підняла «Реал» на чисте перше місце з 39 очками, але у «Жирони» 38, а у «Барси» 34, і завтра вони проведуть очний поєдинок. Все дуже щільно та неоднозначно на вершині Ла Ліги.

Щодо «Бетіса», то він продовжив свою безпрограшну домашню серію цього сезону (7 перемог, 3 нічиї) і піднявся на 7-е місце з 26 очками.

БЕТІС – РЕАЛ – 1:1
Голи: Руїбаль (66) – Беллінгем (53).
Бетіс: Руї Сілва – Руїбаль, Песселья, Ріяд, Абнер – Альтіміра (Гуардадо, 70), Рока – Айосе Перес (Луїс Енріке, 83), Іско, Абде (Діао, 61) – Вілліан Жозе.
Реал: Лунін – Васкес (Начо, 83), Рюдігер, Алаба, Менді – Вальверде, Кроос (Пас, 83), Модрич (Себальйос, 70) – Беллінгем – Родріго, Браїм Діас (Хоселу, 79).
Попередження: Руїбаль (78), Айосе Перес (83) – Себальйос (90+6).

9 грудня 2023 19:17