Сьогодні 16 вересня 2024 р.

Результати матчів неділі, 10 грудня

«Футбольний клуб»

Розклад матчів топ-чемпіонатів, ігор за участю українських команд і легіонерів, Інтернет- і ТБ-трансляції на вітчизняних каналах.

Прем’єр-ліга України, 17-й тур
13:00   ВОРСКЛА – РУХ 1:1
15:00   ЧОРНОМОРЕЦЬ – КОЛОС 1:0

Чемпіонат Англії, 16-й тур**
16:00   ЕВЕРТОН – ЧЕЛСІ 2:0
            Якщо «Челсі» Михайла Мудрика (14 ігор, 2 голи, 1 асист) намагається наблизитися до єврокубкової зони, то першочергове завдання «Евертона» Віталія Миколенка (12 ігор, 2 голи) – якомога далі відірватися від зони вильоту. Обидва українці відіграли увесь матч.

22:00   БАРСЕЛОНА – ЖИРОНА 2:4
             «Жирона» Віктора Циганкова (14 ігор, 3 голи, 3 асисти) та Артема Довбика (15 ігор, 8 голів, 5 асистів) здобула сенсаційну перемогу і вийшла в лидери чемпіонату. Обидва українці вийшли у старті. Циганков відіграв 78 хвилин, Довбик - 73. На початку зустрічі Довбик з передачі Циганкова відкрив рахунок.

Чемпіонат Німеччини, 14-й тур**
16:30   ШТУТГАРТ – БАЙЄР 1:1
18:30   КЕЛЬН – МАЙНЦ 0:0

Чемпіонат Італії, 15-й тур***
13:30   ФРОЗІНОНЕ – ТОРІНО 0:0
16:00   МОНЦА – ДЖЕНОА 1:0
            Руслан Малиновський (12 ігор, 2 голи, 1 асист) забивав у двох попередніх матчах за «Дженоа», одначе в Монці він себе показати не зміг через дискваліфікацію.

СТРАСБУР – ГАВР 2:1
             «Страсбур» Едуарда Соболя (3 гри) переживає непрості часи, балансуючи на межі вильоту, і дуже потребує рятівних очок.
18:05   ЛІОН – ТУЛУЗА 3:0
21:45   ЛОР’ЯН – МАРСЕЛЬ 2:4

Матчі за участю українських легіонерів
18:30   ЯГЕЛЛОНІЯ – РАКУВ 4:2. Чемпіонат Польщі, 18-й тур
            Із п’ятьох попередніх зустрічей в чемпіонаті чотири «Ракув» Владислава Кочергіна (16 ігор, 3 голи, 2 асисти) завершив з рахунком 1:1, а сьогодні зазнав поразки. Кочергін вийшов у старті та відіграв 69 хвилин.

* – трансляція на OTT-cервісах Megogo, КиївстарТБ, VoliaTV, OmegaTV, VodafoneTV, SweetTV, Setantasports.com.