Сьогодні 16 вересня 2024 р.

Іспанія, 24-й тур. Барселона – Гранада 3:3. А якби не Ямаль?..

«Гранада» до сьогодні мала всього одне набране очко в 11 виїзних турах Ла Ліги, але «Барселона» примудрилася облажатися навіть тут.

Причому починалося все добре для господарів. Вони розбивали високий пресинг «Гранади», створювали моменти, і на 14-й хвилині Ямаль з метра замкнув простріл Канселу – 1:0.

Але що почалося далі? Тер Штеген втрачав м'яч на своїй половині, захист не грав по супернику, а на флангах простору було море. Одного разу Крістенсен у падінні заблокував удар Узуні, але ж це не футбол, і ще до перерви черговий простріл Пеллістрі замкнув Рікард Санчес – до речі, вихованець «Барси».

«Монжуїк» свистів; Хаві саркастично посміхався – і на цьому команди пішли на перерву, з якої «Барса» повернулася навіть беззахиснішою, ніж раніше.

Так, вона атакувала позиційно, намагалася загравати Левандовського, але кожна (!) контратака «Гранади» таїла загрозу. Одного разу Пеллістрі вибачив, влучивши в обличчя тер Штегену, а ось на 60-й хвилині уругваєць уже був точним.

Геніальний асист Гюндогана на Роберта дозволив цей м'яч відіграти, але майже відразу капітан «Гранади» Мікель опинився на самоті перед воротами і головою зробив рахунок уже 2:3. Фантастика!

По грі складалося відчуття, що Кубарсі та Іньїго вперше бачать один одного; Канселу не знає, що йому треба повертатися на свою половину, а Кунде отримав установку безцільно бродити полем туди-сюди. Це не оборона, це цирк.

На щастя для «Барси», проти неї грала така ж слабка команда, і сил 16-річного Ямаля вистачило, щоб принаймні уникнути поразки.

БАРСЕЛОНА – ГРАНАДА – 3:3
Ямаль (14, 80), Левандовськи (63) – Рікард Санчес (43), Пеллістрі (60), Мікель (66).
Барселона: тер Штеген, Кунде, Кубарсі, Іньїго Мартінес, Канселу (Рафінья, 75), де Йонг, Крістенсен (Фермін Лопес, 67), Гюндоган, Ямаль, Левандовськи, Педрі (Гую, 89).
Гранада: Баталья, Рікард Санчес, Рубіо, Мікель, Мауасса, Онгла, Пеллістрі (Юзвяк, 84), Гумбау (Торренте, 90+4), Серхіо Руїс, Мелендо (Кальєхон, 75), Узуні (Аресо, 84).
Попередження: Фермін Лопес (78) – Серхіо Руїс (33), Мікель (78).

11 лютого 2024 23:56