Сьогодні 24 червня 2026 р.

«Бетіс» хоче орендувати Довбика

Український нападник Артем Довбик може продовжити кар'єру в чемпіонаті Іспанії.

За інформацією авторитетного італійського журналіста Ніколо Скіри, «Бетіс» звернувся до «Роми» з пропозицією щодо трансферу 29-річного форварда. Іспанський клуб хоче орендувати українця з правом подальшого викупу.

Раніше повідомлялося, що інтерес до Довбика також проявляють «Аякс» і «Вільярреал».

У сезоні-2025/26 Артем провів 18 матчів за Рому в усіх турнірах, забив три голи та віддав одну результативну передачу. Його контракт із римським клубом чинний до літа 2029 року.

24 червня 2026 12:29







Коментарі


Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.

Реєстрація, Вхід



Поділитися

Іспанія, 38-й тур. Жирона – Ельче. Огляд матчу

 

24 травня 2026 09:45

Іспанія, 38-й тур. Реал – Атлетик. Огляд матчу

 

24 травня 2026 09:30

Іспанія, 37-й тур. Атлетико – Жирона. Огляд матчу

 

18 травня 2026 09:45