«Бетіс» хоче орендувати Довбика
Український нападник Артем Довбик може продовжити кар'єру в чемпіонаті Іспанії.
За інформацією авторитетного італійського журналіста Ніколо Скіри, «Бетіс» звернувся до «Роми» з пропозицією щодо трансферу 29-річного форварда. Іспанський клуб хоче орендувати українця з правом подальшого викупу.
Раніше повідомлялося, що інтерес до Довбика також проявляють «Аякс» і «Вільярреал».
У сезоні-2025/26 Артем провів 18 матчів за Рому в усіх турнірах, забив три голи та віддав одну результативну передачу. Його контракт із римським клубом чинний до літа 2029 року.
24 червня 2026 12:29