Сьогодні 18 жовтня 2024 р.

Іспанія, 25-й тур. Сельта - Барселона 1:2

«Барселона» та «Сельта» видали рівний поєдинок, але у каталонців краще з концентрацією - звідси і результат.

У першому таймі моментів було мало. «Кельти» вистрілили слабким ударом Ларсена; каталонці відповіли спробою Ямаля в руки Гуаїті.

Решту часу на полі «феєрив» Вітор Роке, який запоров відразу три небезпечні атаки каталонців, просто жахливо працюючи з м'ячем. Відчуття було, що його привезли не з Бразилії, а звідкись з Індії.

Як треба відклеюватися від захисту та пробивати молодому під кінець тайму показав Левандовськи – і так «Барса» відкрила рахунок із першого ж моменту у грі.

Але що було далі? Араухо у перерві пішов відпочивати, його бережуть на «Наполі», і Аспас миттєво зрівняв рахунок. Кунде намагався заблокувати його удар із середньої, але за фактом лише допоміг голу, дезорієнтувавши тер Стегена.

Рахунок 1:1 гру знову наче заморозив. З одного боку команди по черзі намагалися щось створити; з іншого - а моменти де? Були лише непогані підходи, потенційно небезпечні ситуації, але воротарі всі останні 40 хвилин залишалися без роботи.

У підсумку розв'язки довелося чекати аж до 93-ї хвилини. І якої розв'язки! Банальний навіс завершився тим, що Нуньєс замість м'яча вдарив Ямаля, судді призначили пенальті, а Левандовськи з першої спроби не пробив Гуаїту! Пощастило, що воротар рано вискочив із воріт, і ВАР дозволив поляку перебити.

У таблиці каталонці з такою грою лише за рахунок старих запасів ще треті із 54 очками.

СЕЛЬТА – БАРСЕЛОНА – 1:2
Аспас (47) – Левандовськи (45, 90+6, з пенальті).
Сельта: Гуаїта, Мінгеса (Васкес, 85), Старфельт, Домінгес (Нуньєс, 46), Ристич (Ману Санчес, 59) - Альєнде (Сведберг, 77), Тапіа, Бельтран, де ла Торре, Аспас, Странд Ларсен (Дувікас, 85).
Барселона: тер Стеген, Кунде, Араухо (Іньїго Мартінес, 46), Кубарсі, Канселу, де Йонг, Крістенсен (Гюндоган, 58), Педрі (Фермін Лопес, 75), Ямаль, Левандовськи, Роке (Рафінья, 58).
Попередження: Альєнде (15) – Крістенсен (38), де Йонг (90+4), тер Стеген (90+4).

17 лютого 2024 21:35