Кубок Короля. Атлетико – Реал 4:2. Спекотний вечір у Мадриді

Забивши чотири м'ячі у ворота Андрія Луніна, підопічні Дієго Сімеоне прорвалися до чвертьфіналу та заодно взяли реванш за нещодавню поразку у Суперкубку.

Лише тиждень тому ми дивилися 120-хвилинне Дербі Мадріленьйо у Суперкубку, і ось вони знову пройшли всю дистанцію, але вже у Кубку короля.

«Реал» бадьоро стартував і створив два моменти, але Беллінгема зупинив каркас воріт, а спроби Родріго та Вінісіуса красиво відбив Облак.

«Атлетико», своєю чергою, економив сили, пам'ятаючи про причини поразки в Ер-Ріяді, але коли таки вибіг на чужі ворота – одразу забив. Це Рюдігер помилився у повітрі – і Ліно пробив під Луніним.

Напевно, «Матрацники» вже бачили себе в роздягальні, коли Облак раптово замість виносу закинув м'яч собі за комір. Як? Навіщо?!

Втім, уже через півгодини ці питання можна було адресувати і Луніну. Він помилився не так грубо, але все ж Мората забив після того, як саме українець застоявся на воротах і не вийшов на м'яч, що повільно летів у його бік.

З цього моменту в грі почалися гойдалки. З одного боку, Браїм пробивав у перекладину; з іншого – Грізманн і Ліно могли закривати матч, але програли дуелі Луніну. До честі українця, він не поплив після помилки, а навпаки додав.

Ну, і «Реал» загалом додав теж. Як завжди, до голу приклав ногу Джуд – це його ідеальну подачу замкнув головою Хоселу, перевівши гру в овертайми.

Ви, напевно, пам'ятаєте, що в Ер-Ріяді після 90-ї хвилини «Атлетико» вже ледве пересувався; так-от, сьогодні було інакше. «Матрацники» на три дні довше відпочивали перед дербі, і це їм допомогло. Вінісіус вже стояв, а Грізманн ще біг на 100-й хвилині – і це вилилося в шикарний сольний гол Маленького Принца. 3:2!

«Реал» міг на жилах вирвати нічию та серію пенальті вже після 110-ї, але ВАР все скасував. а далі РоРо Рікельме поставив крапку. Золотого требла у Мадрида вже не вийде – начебто, некритично, але неприємно.

Тим часом «Атлетико» показав, що нехай у нього проблеми із середняками, великі матчі він грати не розучився, а отже, і в ЛЧ недооцінювати його нікому не радимо.

АТЛЕТИКО – РЕАЛ – 4:2
Голи: Ліно (39), Мората (58), Грізманн (100), Рікельме (119) – Облак (45+1, автогол), Хоселу (85).
Атлетико: Облак – Ліно (Рікельме, 90+2), Ермосо, Вітсель, Хіменес, Льоренте (Барріос, 98) – Сауль (Моліна, 57), Коке, Де Пауль (Аспілікуета, 106, Савич, 115) – Грізманн, Мората (Депай, 98).
Реал: Лунін – Менді (Браїм, 66), Рюдігер, Начо (Себальйос, 106), Карвахаль – Камавінга (Фран Гарсія, 106) – Модрич (Кроос, 66), Вальверде (Чуамені, 73) – Беллінгем – Вінісіус, Родріго (Хоселу, 80).
Попередження: Мората (58), Ермосо (68), Де Пауль (79), Коке (80), Грізманн (102) – Вінісіус (45), Камавінга (56), Діас (68), Чуамені (85), Беллінгем (87), Карвахаль (89).

19 січня 2024 01:00