Сьогодні 28 листопада 2025 р.

Відомо, які клуби готові заплатити за де Йонга 100 мільйонів євро

«Челсі», «Манчестер Юнайтед» і «ПСЖ» претендують на підписання півзахисника «Барселони» і збірної Нідерландів Френкі де Йонга в літнє трансферне вікно.

За інформацією Sport.es, «Барселона» хоче виручити з продажу 26-річного футболіста не менше 100 мільйонів євро. Клуби, які розраховують на підписання де Йонга, готові задовольнити таку вимогу каталонців. Зазначається, що сам хавбек не буде проти можливої зміни команди.

Де Йонг перейшов у «Барселону» з «Аякса» за 86 мільйонів євро влітку 2019 року. У нинішньому сезоні півзахисник провів за «блауграну» 22 матчі у всіх турнірах, у яких відзначився одним голом. Контракт гравця з нинішнім клубом діє до кінця червня 2026 року. Орієнтовна вартість футболіста, за даними Transfermarkt, становить 80 мільйонів євро.

9 лютого 2024 23:29







Коментарі


Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.

Реєстрація, Вхід



Поділитися

Іспанія, 13-й тур. Ельче – Реал. Огляд матчу

 

24 листопада 2025 00:15

Іспанія, 13-й тур. Бетіс – Жирона. Огляд матчу

 

23 листопада 2025 21:00

Іспанія, 13-й тур. Барселона – Атлетик. Огляд матчу

 

23 листопада 2025 09:30