Кубок Іспанії, 1/4 фіналу. Атлетико – Севілья 1:0

«Атлетико» здобув складну, але абсолютно справедливу перемогу над «Севільєю» у чвертьфіналі Кубка короля.

Про гру «нервіона» найкраще скаже те, що перший удар у площину воріт Облака гості завдали на 64-й хвилині, та й то небезпеки він не таїв. Так-так, «Севілья» приїхала суто оборонятися; 7-8 чоловік взагалі не переходили центр поля.

Це ускладнило гру «Атлетико», який і так порядно втомився останнім часом – 3:5 і 4:2 з «Реалом» це вам не жарти.

Найкращий шанс «матрацників» у першому таймі мав Грізманн, але послизнувся, виконуючи пенальті. Навіть із таким майстром буває. У другому таймі Антуан намагався виправитися, але в першому випадку трохи схибив, а в другому судді свиснули офсайд.

Зрозумівши, що у Грізманна не піде, Сімеоне змінив його і Морату на запасну пару форвардів Депай – Корреа, і це рішення стало ключовим. Оборона «Севільї» наїлася за 70 хвилин і коли ці двоє з'явилися – гості були вже «готові» пропускати. Перший гол Депая знову скасував ВАР – офсайд. А ось із другої спроби Корреа таки віддав на Мемфіса вчасно – і це 1:0.

А що «нервіон»? Лише на останній компенсованій хвилині Ламела майже намалював пенальті, але є ВАР, і він помітив.

Таким чином, у півфіналах Кубка цього року зіграють «Атлетіко», «Атлетик», «Реал Сосьєдад» та «Мальорка». Неочевидні учасники, погодьтеся. Тим часом яма «Севільї» стає лише глибшою. З такою грою команда легко може вилетіти до Сегунди.

1/4 фіналу Кубка короля. Мадрид. «Сівітас Метрополітано»

АТЛЕТИКО – СЕВІЛЬЯ – 1:0