Сьогодні 2 березня 2026 р.

УЄФА попередив «Реал» та «Барселону» про можливі порушення правил фінансового феєр-плей

УЄФА повідомив мадридський «Реал» і «Барселону» про те, що грошові кошти, отримані від продажу майбутніх джерел доходу, включно з угодами з трансляцій та іншими медіа-активами, не розглядатимуться як законний прибуток у процесі дотримання правил фінансового фейр-плей (FFP), повідомляє The Telegraph.

Зазначається, що рішення чинить величезний тиск на «Барселону», вимагаючи дотримання FFP у наступному циклі, і певною мірою пояснює, чому активність «Реала» на трансферному ринку була настільки обмеженою - крім підписання Джуда Беллінгема.

УЄФА розцінив продаж «Барселоною» низки майбутніх джерел доходу минулого літа приблизно за 700 млн євро як борг. Те ж саме було у випадку з продажем «Реалом» за 360 млн євро майбутніх доходів від реконструйованого стадіону «Сантьяго Бернабеу» американському інвестору Sixth Street минулого літа. У фінансових результатах обох клубів ці авансові грошові виплати в обмін на частку майбутніх доходів були представлені як прибуток.

16 липня 2023 13:43







Коментарі


Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.

Реєстрація, Вхід



Поділитися

Іспанія, 26-й тур. Жирона – Сельта. Огляд матчу з голом Ваната

 

02 березня 2026 00:30

Іспанія, 26-й тур. Барселона – Вільярреал. Огляд матчу

 

28 лютого 2026 22:49

Іспанія, 25-й тур. Алавес – Жирона. Огляд матчу з голами Ваната та Циганкова

 

24 лютого 2026 09:15