Сьогодні 19 вересня 2024 р.

Іспанія, 22-й тур. Осасуна – Реал 0:2. Найприємніше – на десерт

Мадридці здобули очікувані три очки, хоча й дотисли свого суперника лише на фінальному відрізку матчу.

Як і передрікав Карло Анчелотті, Тібо Куртуа відновився після травми, витіснивши нашого Андрія  Луніна на лаву запасних. Бельгієць, звісно, не був перевантажений роботою, утім з чотирма ударами у ствір від «Осасуни» все-таки впорався.

Ну а «Реал» своє щастя біля воріт господарів знайшов на 78-й хвилині, коли Вінісіус Жуніор, отримавши передачу від Луки Модрича, з лівого флангу прострелив у центр карного майданчика, куди вже летів Федеріко Вальверде. Забивши у дотик, уругваєць не тільки вивів свою команду вперед, він ще й відсвяткував таким чином свій 150-й матч у Ла Лізі.

Героєм останніх хвилин став Альваро. Отримавши у своє розпорядження куций відрізок часу, 22-річний хавбек встиг віддати дві гольові передачі. І якщо в першій ситуації взяття воріт Вінісіусом було відмінено через офсайд, то у другій, коли забивав Марко Асенсіо, все було зроблено ідеально – 2:0.

Мадридці скоротили відрив від «Барселони» до п’яти очок, але вже у неділю каталонці мають всі шанси повернути своє, адже прийматимуть скромний «Кадіс».

ОСАСУНА – РЕАЛ 0:2
Вальверде (78), Асенсіо (90+2).
Реал: Куртуа, Начо (Карвахаль, 76), Мілітао, Рюдігер, Алаба, Камавінга, Модрич, Себальйос (Асенсіо, 66), Вальверде, Вінісіус, Родріго (Альваро, 87).

19 лютого 2023 00:13