Сьогодні 16 вересня 2025 р.

Анчелотті: «Я думаю, що Ла Лігу можна виграти, набравши менше ніж 90 очок»

Головний тренер «Реала» Карло Анчелотті напередодні перенесеного матчу 12-го туру Ла Ліги з «Валенсією» прокоментував невдалі результати «Барселони» в останніх матчах чемпіонату та розповів про конкуренцію у боротьбі за титул.

«Ніхто цього не очікував. Рівень конкуренції в Ла Лізі означає, що кількість очок, необхідних для перемоги, зменшується. «Атлетико» також бореться за перемогу, і це додає невизначеності. Я думаю, що Ла Лігу можна виграти, набравши менше ніж 90 очок.

І «Барселона», і «Атлетико» є суперниками у боротьбі за Ла Лігу. Кожна команда може зазнати спаду форми, як це було з нами у листопаді, і реакція на це робить вас знову більш конкурентоспроможними. Всі три команди мають однакові шанси на перемогу в Ла Лізі», – сказав Анчелотті.

Наразі «Реал» перебуває на 2-й позиції у турнірній таблиці Ла Ліги, поступаючись «Атлетико» 1 балом. «Барселона» має на 2 очка менше, ніж «Реал», зігравши при цьому на 1 гру більше.

2 січня 2025 18:29







Коментарі


Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.

Реєстрація, Вхід



Поділитися

Іспанія, 4-й тур. Барселона – Валенсія. Огляд матчу

 

15 вересня 2025 09:30

Іспанія, 4-й тур. Сельта – Жирона. Огляд матчу

 

15 вересня 2025 08:40

Дебютний гол Ваната за Жирону

 

14 вересня 2025 15:30