Сьогодні 20 вересня 2024 р.

Іспанія, 2-й тур. Барселона – Атлетик 2:1. Левандовськи робить різницю

У другому турі чемпіонату Іспанії «Барселона» вдома по ділу здолала «Атлетик» з Більбао. Уже зі старту було видно, що у гостей не виходить контргра. «Барса» надто комфортно почувалася на полі, створювала моменти, гравці були в настрої та посміхалися.

Першим забити міг Рафінья, але його удар у цікавому стрибку прийшовся у воротаря. Далі був гол – це вундеркінд Ямаль закрутив м'яч під штангу з лівої метрів з 21-22. І навіть третій супершанс був у «Барси» в першому таймі. Тепер уже Левандовського вивели на ворота, але Роберт пробив з гострого кута в штангу.

А що Більбао? Він довго не подавав ознак життя, але варто було перейти у справжню атаку наприкінці тайму, як одразу пенальті й гол. Кубарсі зажував ногу Беренгера, сам того не бажаючи, і ВАР підказав це головному арбітру, а Сансет з пенальті пробив блискуче.

Ясно, такий сценарій засмутив «Барсу», адже рахунок-то був зовсім не по грі. Втім, команда Фліка відреагувала добре – без нервів продовжили робити те, що робили. Особливо подобався Алекс Бальде. Він сьогодні з'їдав усіх, хто проти нього. Активно допомагав йому в цьому Рафінья. Швидко адаптується до еліти 17-річний Берналь.

В «Атлетика» не було на це відповіді. Гравці клубу з Більбао відбігали другий тайм ще стерильніше, ніж перший. А ось у «Барси» один лише Левандовськи мав одразу три чудові моменти. Спершу пробив у штангу, потім у Паділью і, нарешті, з третього разу прошив голкіпера ударом низом.

Таким чином, три голи вже у Роберта у двох турах, а у «Барси» – максимальні 6 очок. Хороший старт для Фліка. А ось у Більбао всього один бал і багато питань до гри.

БАРСЕЛОНА – АТЛЕТИК – 2:1
Ямаль (24), Левандовськи (75) – Сансет (42, з пенальті).
Барселона: тер Стеген, Кунде, Іньїго Мартінес, Кубарсі, Бальде (Мартін, 90+1), Берналь (Ерік Гарсія, 83), Педрі, Ямаль (Віктор, 90+1), Рафінья, Ферран Торрес (Фермін Лопес, 63), Левандовськи.
Атлетик: Паділья, Лекуе, Вівіан, Єрай, Берчіче, Прадос (Еррера, 78), Весга (Хауресігар, 63), Беренгер (Аду, 72), Сансет (Унаї Гомес, 63), Ніко Вільямс, Вільямс (Гурусета, 78).
Попередження: Кубарсі (41), Берналь (48), Левандовськи (85), Фермін Лопес (90+6) – Єрай (38), Лекуе (87), Еррера (90+6), Хауресігар (90+6).

24 серпня 2024 22:17