Сьогодні 16 квітня 2026 р.

«Барселона» не відпустить Кессьє у зимове трансферне вікно

«Барселона» не збирається відпускати півзахисника Франка Кессьє до зимового трансферного вікна. Про це повідомляє Marca.

За інформацією джерела, клуб відмовився від трьох пропозицій, що надійшли за 25-річним івуарійцем, які виходили від «Наполі», «Інтера» та команди з АПЛ.

Кессьє отримує мало ігрової практики, але «блаугранас» мають намір зберегти його принаймні до літа наступного року, оскільки центр поля у команди Хаві недостатньо укомплектований.

Ще однією причиною відмови є фінансовий фєйр-плей. «Барселона» не зможе купити нового гравця на позицію Франка у разі його відходу.

Зазначимо, що на початку листопада Кессьє отримав травму стегна, через що вилетів на півтора місяці. У поточній кампанії він провів 13 матчів, у яких віддав одну гольову передачу, відігравши 485 хвилин.

6 грудня 2022 23:52







Коментарі


Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.

Реєстрація, Вхід



Поділитися

Іспанія, 31-й тур. Реал – Жирона. Огляд матчу

 

11 квітня 2026 10:55

Іспанія, 30-й тур. Атлетико – Барселона. Огляд матчу

 

05 квітня 2026 09:30

Кубок Англії, 1/4 фіналу. Саутгемптон – Арсенал. Огляд матчу

 

05 квітня 2026 09:15