Довбик – найкращий гравець матчу «Жирона» – «Севілья», Циганков теж отримав високі оцінки

Довбик визнаний найкращим гравцем у матчі «Жирона» – «Севілья» (5:1). Український форвард отримав оцінку 9.7 від whoscored та 9.2 від sofascore.

Артем зміг оформити хет-трик за 6 хвилин. Цей результат став одним з найшвидших серед авторів хет-трику у Ла Лізі. Показник xG(очікуваних голів) у форварда – 0.76, три удари по воротах і всі вони призвели до гола. Загалом українець зробив 26 дотиків до м'яча та віддав 17 передач, 13 з яких були точними. Довбик відіграв 73 хвилини, після чого був замінений.

Циганков також вийшов у старті разом з Артемом та став одним з найкращих у цьому поєдинку. Портали sofascore та whoscored нагородили гравця оцінкою 7.4 та 7.7 відповідно.

Віктор також зміг відзначитися забитим голом, його xG склав 0.76. У вінгера було одне влучання по воротах суперника, яке призвело до гола. На його рахунку 46 дотиків та 25 вдалих пасів(точність 86%). Окрім того, Циганков зміг віддати одну ключову передачу, яка привела до удару по воротах Дмитровича. Віктора було замінено на 66-й хвилині.

22 січня 2024 09:03