Сьогодні 19 вересня 2024 р.

Іспанія, 29-й тур. Атлетико – Альмерія 2:1

«Атлетико» виграв у «Альмерії» скромно за рахунком, але абсолютно розгромно за грою. Досить сказати, що впродовж матчу «матрацники» завдали 20 ударів по воротах гостей, а сама «Альмерія» спробувала пробити один раз за 95 хвилин!

Грізманн відкрив рахунок уже на 5-й хвилині, замкнувши дальню штангу після подачі кутового.

Можливо, така легкість розслабила «Атлетико». Господарі абсолютно не боялися за рахунок. Навіть за 1:0 у середині першого тайму Корреа навіщось пробив рабоною і промахнувся, хоча міг спокійно розстріляти ворота з лівої.

Покарання за це було настало швидко - екс-»матрацник» Баптістао підібрав нічийний м'яч і, здається, прострілював, але рикошетом від Хіменеса м’яч за дивовижною траєкторією залетів за комір Облаку. Неймовірно!

Будь-якого іншого вечора така невдача могла і підкосити фаворита, але сьогодні перевага була надто велика. Льоренте та Карраско начисто розривали свої фланги, і на 43-й хвилині один із прострілів Янніка завершив голом Грізманн.

У другому таймі рахунок повинен був ставати і 3:1, і 4:1, і навіть більше, але «Атлетико» ніби косплеїв вчорашній виступ «Реала» в Кадісі, тринькаючи момент за моментом. Взяти хоча б 59-60 хвилини: Карраско і Грізманн по черзі пробили в одну і ту ж штангу за 120 секунд!

Менш очевидних шансів і перераховувати не варто - їх було море. Перемога «Атлетико» є незаперечною, і в таблиці у нього тепер 60 очок; у «Реала» – 62, у «Барси» – 73. Щодо «Альмерії», вона з 30 балами, як і раніше, на 3 пункти випереджає зону вильоту.

АТЛЕТИКО – АЛЬМЕРІЯ – 2:1
Грізманн (5, 43) – Хіменес (37, автогол).
Атлетико: Облак, Моліна, Вітсель, Хіменес, Ермосо, Карраско, Льоренте (Сауль, 90+5), Коке, де Пауль (Барріос, 78), Корреа (Мората, 64), Грізманн.
Альмерія: Фернандо Мартінес, Мендес (Пучмаль, 58), Каїкі (Ембарба, 84), Родріго Елі, Бабич, Сентельєс, Мелеро (Рамазані, 67), Робертоне (Портільйо, 67), Саму Кошта, Баптістао (де ла Хос, 67).
Попередження: Льоренте (77) – Бабич (28), Родріго Елі (49), Рамазані (90+4).

16 квітня 2023 21:32