Сьогодні 21 вересня 2024 р.

Суперкубок Іспанії, 1/2 фіналу. Бетіс – Барселона 2:2 (д.ч., пен. 2:4). Гойдалки та пенальті

У Саудівській Аравії відбувся другий півфінал Суперкубка Іспанії, в якому зійшлися «Бетіс» і «Барселона».

Мінімальну перемогу відсвяткували каталонці, хоча за моментами суперник навіть перевершив тріумфаторів.

Команда Хаві прогнозовано взяла м’яч під контроль, але випади хлопців Мануеля Пеллегріні були куди гострішими. Якби не майстерність Марка-Андре тер Стегена, «синьо-гранатовим» навряд чи знайшлось би місце в фіналі. Однак німецький кіпер урятував, а головний снайпер лідера поточного розіграшу Ла Ліги Маріуш Левандовськи свій шанс реалізував, відзначившись у контратаці наприкінці першого тайму.

Після відпочинку номінальні господарі додали тиску й гра пішла немов на гойдалках. Забий «Бетіс», і нас ймовірно чекав би овертайм, а другий гол гостей напевно закрив би цей двобій. Набіль Фекір виконав перший варіант, і опоненти вирушили в додатковий час.

А там шоу продовжилося. Джокери команд Ансу Фаті та Лорен обмінялися результативними «пострілами», довівши справу до 11-метрових. В ударах із позначки справнішими виявилися футболісти «Барселони», котрі «стріляли» без промаху.

У вирішальному матчі вони зіграють із «Реалом», що днем раніше також у серії пенальті здолав «Валенсію».

БЕТІС – БАРСЕЛОНА – 2:2 (д.ч., пен. 2:4)
Фекір (77), Лорен (101) – Левандовськи (40), Фаті (93).
Бетіс: Браво, Руїбаль (Сабалі, 79), Песселья, Луїс Феліпе, Міранда, Каналес (Вільям Карвалью, 46), Родрігес (Гуардадо, 86), Родрі (Хуанмі, 79), Фекір (Лорен, 90), Іглесіас (Вилліан Жозе, 67), Луїс Енріке.
Барселона: тер Стеген, Серджі Роберто (Крістенсен, 78), Кунде, Араухо, Альба (Алонсо, 79), де Йонг (Бускетс, 63), Педрі, Гаві (Кессіе, 96), Левандовськи, Дембелє (Ферран Торрес, 63), Рафінья (Фаті, 86).
Попередження: Фекір (48), Луїс Енріке (68), Родрігес (79), Міранда (92), Гуардадо (112) – Серджі Роберто (60), Рафінья (73).
Вилучення: Гуардадо (118, повторне попередження).

12 січня 2023 23:55