Сьогодні 30 жовтня 2025 р.

Крапивцов потрапив до однієї символічної збірної з Гаві та Ямалем

Голкіпер збірної України U-20 Владислав Крапивцов потрапив до символічної збірної найкращих молодих футболістів іспанської Ла Ліги за версією Score90.

Аналітичний портал опублікував списки найкращих гравців до 21 року у кожному з топових чемпіонатів Європи. У збірній чемпіонату Іспанії опинився український воротар «Жирони».

«Одноклубниками» Владислава стали Кубарсі, Гаві, Ямаль (всі – «Барселона»), Хейсен, Гюлер, Мастантуоно, Гонсало Гарсія (всі – «Реал» Мадрид), Енрікес («Алавес»), Форт, Мендоса (обидва – «Ельче»).

У нинішньому сезоні Крапивцов провів два матчі, в яких пропустив шість голів. Контракт 20-річного українського голкіпера з «Жироною» спливає в червні 2029 року, а його трансферна вартість становить 400 тисяч євро.

undefined

21 жовтня 2025 23:31







Коментарі


Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.

Реєстрація, Вхід



Поділитися

Іспанія, 10-й тур. Реал – Барселона. Огляд матчу

 

26 жовтня 2025 20:30

Іспанія, 10-й тур. Жирона – Ов'єдо. Огляд матчу

 

26 жовтня 2025 09:00

Іспанія, 9-й тур. Барселона – Жирона. Огляд матчу

 

19 жовтня 2025 10:00