Сьогодні 16 жовтня 2024 р.

Іспанія, 7-й тур. Жирона – Райо Вальєкано 0:0. Півторагодинна облога без результату

«Жирона» на своєму полі домінувала, але не перемогла «Райо Вальєкано». По суті, в цьому матчі мадридці не атакували. Чи то в них не вийшло, чи то такий був план, але «Райо» просидів півтори години в захисті.

М'яч весь час був у «Жирони», але гостроти було менше, ніж хотілося Мічелу.

У першому таймі каталонці створили два зручних шанси – і обидва запоров Ясер Аспрілья, який і подачу не замкнув, і пас від Циганкова не прийняв, який віддавав прямо на ворота. Після перерви Віктор спробував уже сам забити, але зі штрафного виконав м'яко, і воротар відбив. Ще одна дальня спроба полетіла вище цілі. Також метрів із 23-х прикладався Аспрілья – м'яч струснув хрестовину. Нарешті, Мігель Гутьєррес із центру штрафного пробив вище, а Стуані не замкнув чудову подачу Циганкова, але його удар більше нагадував винос.

Ось, власне, і все. Зрозуміло, що навесні цього б з лишком вистачило каталонцям для перемоги, але зараз у них три поспіль поразки, і впевненість не така висока. До того ж у цьому оновленому складі немає бомбардира а-ля Довбик – Абель Руїс багато бореться, пропонує себе, але це не те.

Звідси і підсумкові 0:0 – далеко не той результат, на який розраховували на «Монтіліві». Очок у «Жирони» після них стало 8, це 12-те місце. У «Райо» – 9 балів і 10-й рядок.

ЖИРОНА – РАЙО ВАЛЬЄКАНО – 0:0